Nakliyat & Parça Eşya Taşımacılık

Sizler için en iyi kalitede çeşitli hizmetlerimizle her daim işimizin başındayız.

Elisa Nakliyat taşımacılık hizmetleri için bir araştırma yapıyorsanız çok doğru bir adrestesiniz. Lütfen güncel Parça Eşya Taşıma Fiyatları için bilgi talep ediniz

image

Bavul Ve Koli
Taşımacılığı

Taşıma işlemleri taşınılacak valiz veya diğer eşyaların uzman personellerce araca yüklenmesi ve gidilecek noktada yine itinalı bir şekilde araçtan indirilmesi ve istenilen noktaya teslimatı şeklinde olup sonlanmaktadır. Araçlarımızın hepsi kapalı olup, yükleme işleminden sonra kilit vurulur ve ancak yeni adreste görevlinin izni ile açılmaktadır.

image

Şehirlerarası Parça
Eşya Taşıma

Şehirlerarası eşya taşıma hizmetlerinde en çok tercih edilen nakliyat firması ELİSA NAKLIYAT Türkiye’nin tüm bölgelerinde hizmetler vermektedir. İstanbul’dan eşya taşıma hizmetlerini sorunsuz yürüten firmamız . Şehirlerarası eşya taşıma hizmetlerini de aynı profesyonelik ve daha güvenli şekilde yürütmektedir.

image

Tablo Değerli
Eşya Taşıma

Antikalar gerek maddi ve gerekse manevi değeri olan değerli eşyalardır. Çoğu eşya yapı itibari ve yapıldığı malzeme gereği ağır olabilmektedir. İşte bu yüzdendir ki firmamız Türkiye genelinde bu hizmeti almak isteyen müşterilerimize en iyi personellerimizi görevlendirmekte ve taşımalarını kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

image

Ofis ve Büro
Taşımacılığı

Günümüzün ekonomik koşulları konutlar kadar işyerlerinin de taşınmasını gerektirebiliyor. dolayısıyla her zaman ofis ve büro taşıma hizmetlerine ihtiyaç duyabilirsiniz ve bu talebinizi firmamız karşılayabilir efendim. Çalışmalarımızdan yararlanmak için 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattını aramanız yeterli olacaktır. 

image

Parça Eşya
Taşıma

Takdir edeceğiniz gibi bu tür nakil çalışmalarında hizmet sunan firmanın kurumsallığı ön planda olmak durumundadır. Dolayısıyla İstanbul parça eşya taşıma lokasyonunda bugüne kadar gerçekleştirdiği yüzlerce başarılı nakil çalışması ile firmamızın tercih edilmesinde büyük yarar olduğunu düşünüyoruz.

image

Motosiklet
Taşıma

Yeni satın aldığınız veya satılan bir motosiklet teslimatını organize etmek, Elisanakliyat ile daha basit bir iş haline gelecek.
Bununla birlikte, dilerseniz nakliyat firması kapıdan kapıya teslimat yaptığı gibi, isterseniz belli teslimat noktalarına motoru getirip teslim edebilir veya teslim alabilirsiniz.

1037

Parça Eşya taşıma

800

Koli ve Valız taşıma

747+

Montaj ve Kurulum

3000+

Memnuniyet
MONTAJ & KURULUM HİZMETLERİ

Montajlama hizmetimizle de yanınızdayız.

Taşınma esnasında demonte edilebilen eşyalarınızı kolay taşınabilmesi  demonte edip paketleyerek taşıyoruz. Taşınma sona erdiğindeyse istediğiniz yerlere yerleştirerek monte ediyor.

image

Letgo
Sahibiden

Siz satınız alıp müsteriyle anlaştıktan sonra

image

Sıra Bizde

Sizin belirttiğiniz konumdan biz ürünü demonte edip paketleyip adrese getiriyoruz

image

Ürünler Size Ulaşınca

Paketlerinden çıkarıp sizin belirttiğiniz odaya kurulumunu gercekleştiriyoruz.

image

En Son İşlem Ödeme

Ürünlerin kurulumu bittikten sonra  ödemeyi gercekleştiriyorsunuz..

Image

İletişim Bilgilerimiz

Aşadaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz

Adres:

Nine hatun mah.145 sokak
Haritada Gör

Telefon numaralarınız

0538 515 6018
**********

E-Posta Adresimiz

destek@elisanakliyat.com
esenlerliler@gmail.com

Ücretsiz Bilgi Alın

Aşadakı formu doldurarak bizimle iletişime gecebilirsiniz ve randevu alabilirsiniz

    × Whatsap'tan Hızlı Teklif al